Öko-terasz

Tisztán Látszik! – jövőtudatos fesztilvál

2021. szeptember 25-26.

Kétnapos fesztivál természeti élménnyel, innovációs megoldásokkal és hagyományos családi programokkal, nyújtott változatos programot a Sóstóra kilátogató családoknak. Dr. Cser-Palkovics András polgármester úr nyitotta meg a rendezvényt. Iskolánk a szombati napon állított ki az „Öko-terasz” (mely a stadion külső kerengőjén kapott teret) elnevezésű standon.

Két fénymikroszkópon, és egy szeteromikroszkópon keresztül mutattuk be az érdeklődőknek a Sóstó növényvilágát, kész preparátumok, sejtmodellek (iskolánkból) voltak segítségünkre a mikroszkópizálás fortélyainak bemutatásánál.

Kávékapszula ékszerek készítésével csináltunk kedvet a háztartási hulladék – újrahasznosításához.

Varga Judit

Ezeket láttad már?

Comments are closed.