Fejér Megyei Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia 2020-2021

Beszámoló

Fejér Megyei Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia

2020-2021

 

Az idei tanévben, a rendkívüli helyzet miatt egyelőre a Városi versenyek – köztük a Városi atlétikai csapatbajnokság – nem kerülnek megrendezésre, ezért most először neveztünk a Megyei Diákolimpia Atlétikai Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságra.

Az ügyességi (dobó., ugró) számokban és váltófutásban egyaránt 4-4 csapatot indítottunk, és büszkén jelenthetem, hogy  7 számban dobogós helyezést értek el a tanulóink! 🙂

Eredmények:

Lányok

Súlylökés II. helyezés                                     Diszkoszvetés: I. helyezés

Csapat tagjai:                                                                    Csapat tagjai:

Enesei Veronika 12. B                                                      Enesei Veronika 12. B

 Mező Boglárka 12. B                                                       Homoki Szidónia 9. Ny

Homoki Szidónia 9. Ny                                                     Boldog Réka 9. Ny

Boldog Réka 9. Ny

Lőwenberger Bella 10. D

Gerelyhajítás II helyezés                                4×800 m-es váltó III. helyezés   

Csapat tagjai:                                                                   Csapat tagjai:

Lőwenberger Bella 10. D                                                 Fischer Vanessza 12. B

Mező Boglárka 12. B                                                       Bodnár Dorottya Réka 12. B

Raizinger Fanni 11.A                                                       Rajizinger Fanni 11. A

Raizinger Dóra 11. A                                                       Völgyi Virág 10. D

Ferencz Virág 11.A

Svéd váltó III. helyezés

Csapat tagjai:

Raizinger Fanni 11.A

Raizinger Dóra 11. A

Völgyi Virág 10. D

Gergő Sára 11. D

Fiúk

Gerelyhajítás II helyezés                                4×1500 m-es váltó IV. helyezés  

Csapat tagjai:                                                                    Csapat tagjai:

Baranyai Ákos 12. B                                                        Baranyai Ákos 12. B

Rácz József 12. B                                                            Rácz József 12. B

Kantó József                                                                    Komenda Péter 9. Ny

Bali Richárd 12. B                                                            Horváth Gergő 9. Ny

Lőrincz Benedek 9. C

Svéd váltó III. helyezés

Csapat tagjai:

Rácz József 12. B

Kovács Kristóf 12. B

Aradi Krisztián Károly 9. C

Lőrincz Benedek 9. C

Felkészítő és kisérő tanárok:

Szalai József,

Erdős Zsófi,

Borbély Emőke

Testnevelők

Ezeket láttad már?

Comments are closed.