Állás hirdetés

Székesfehérvári SZC Bugát Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Székesfehérvár Gyümölcs utca 15.
OM: 203053
Adószám: 15832159-2-07
e-mail: bugattitkarsag@gmail.com

A Székesfehérvári SZC Bugát Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8000. Székesfehérvár, Gyümölcs utca 15.) pályázatot hirdet

gondnok

munkakör betöltésére.

A munkaviszony időtartama:

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidőben

A munkakörbe tartozó feladatok:

a technikai dolgozók munkájának koordinálása, készletek nyilvántartása, leltárkészítés,  egyéb adminisztrációs munkák

Elvárások:

megbízhatóság, pontosság, határozottság, naprakészség

Illetmény:

az illetmény megállapítására a munka törvénykönyve szerinti garantált bérminimum vonatkozik

Pályázati feltételek:

magyar állampolgárság és büntetlen előélet

érettségi, közgazdasági érettségi előnyt jelent

sikeres pályázat esetén erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör legkorábban 2020. július 01-től

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. június 30.

A pályázat benyújtásának módja:

postai úton az iskola címére: 8000. Székesfehérvár, Gyümölcs utca 15.

e-mailben: bugattitkarsag@gmail.com címre.

Ezeket láttad már?

Comments are closed.