TÁJÉKOZTATÁS a digitális tanrenddel kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

 

A mai napon nevelőtestületünk értekezletet tartott a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/220. (III. 11. ) Korm.  rendelettel kapcsolatosan, valamint „A koronavírus miatti új munkarend bevezetéséről a köznevelési és szakképzési intézményekben „ című 1102/2020 (III. 14) Korm. határozatra hivatkozva.

A fenti jogszabályok értelmében 2020. március 16-tól digitális munkarendben folytatja iskolánk az oktató munkát. 2020. március 16-17. tanítás nélküli munkanap, 2020. március 18-tól a jelenleg érvényben lévő órarend szerint tartják a pedagógusok az órákat. Ez azt jelenti, hogy a tanulóknak tanítási időben figyelniük kell az internetet. 2020. március 18-23-ig e-mailben továbbítják a szaktanárok a tananyagot. 2020. március 23-tól az un. google classroom programot használjuk egységesen. Ezen a programon biztosított a tananyag sokoldalú közvetítése, ellenőrzése, beszámoltatása. Iskolánk honlapja és a Kréta napló a hivatalos hírcsatornánk. Ezeken a felületeken tájékozódhatnak a Kedves Szülők a közérdekű információkról.

2020. március 18-tól honlapunkon olvasható minden osztály minden tantárgyból leadásra kerülő tananyaga, a beszámoltatás időpontja, módja formái és a konzultációs időpontok is.

Azok a tanulók, akiknek a tanszerei az iskolában maradtak március 16-18-ig 8:00 – 16:00 óráig a közegészségügyi szabályokat betartva bejöhetnek az iskolába.

A tanulók ezen információk mellett legyenek folyamatos kapcsolatban osztályfőnökükkel, probléma esetén forduljanak hozzájuk. Természetesen az iskolavezetés is nyitott a kommunikációra.

Az eredményesség reményében bízva kérem segítő együttműködésüket!

Székesfehérvár, 2020. március 16.

Köszönettel és üdvözlettel:

 

Motikáné Tóth Éva

igazgató

Ezeket láttad már?

Comments are closed.