Városi Atlétika verseny 2019

Városi Atlétika verseny

2019.október 08-án, kedden rendezték meg a Városi Sporttelepen (Bregyó) a Városi Atlétika versenyt, melyen Iskolánk tanulói eddig még nem látott nagy létszámban (közel 200 fő) vettek részt, és kiváló eredményeket értek el!

A versenyzők külön korcsoportokban (V.,VI. korcsoport) ügyességi (magas- és távolugrás, súlylökés) és futószámokban (100 m, 400 m, 800 m, 1500 m) mérhették össze erejüket, majd az 1-3. helyezettek éremdíjazásban részesültek.

Eredményeink:

II.helyezés                                          női 1500 m-es síkfutás (V. korcsoport)                   Raizinger Fanni (10.A)

II.helyezés                                           ff. 1500 m-es síkfutás (VI. korcsoport)                      Burkodi Péter (10.B)

II.helyezés                                                          női 100 m-es síkfutás                                     Fekete Leila (10.A)

III. helyezés                                         ffi 800 m-es síkfutás (VI. korcsoport)                      Rácz József (11.B)

III. helyezés                                       női 800 m-es síkfutás (VI. korcsoport)            Fischer Vanessza (11.B)

III. helyezés                                       ffi 1500 m-es síkfutás (VI. korcsoport)                     Rácz József (11.B)

III. helyezés                                                ffi távolugrás (V. korcsoport)                     Ligeti Barnabás (10.B)

 

További eredmények (Nem teljes a lista, mert nem kaptuk meg a jegyzőkönyvet): 

IV.helyezés                                                 női súlylökés (VI korcsoport)                             Mező Boglárka (11.B)

IV.helyezés                                                női 800 m-es síkfutás (VI: kcs)                          Hessl Nikolett (3/11.C)

IV.helyezés                                                 ffi magasugrás (V. korcsoport)                           Grabecz Gergő (10.E)

IV.helyezés                                                  ffi távolugrás (VI. korcsoport)                    Gergő Máté Botond (12.C)

V.helyezés                                                  ffi távolugrás (VI. korcsoport)                                Rácz József (11.B)

V.helyezés                                           ffi 1500 m-es síkfutás (V. korcsoport)                                              (12.C)

VI.helyezés                                                női súlylökés (V. korcsoport)                                                        (9.D)

VI.helyezés                                                női súlylökés (V. korcsoport)                                                      (10.B)

V.helyezés                                           női 100 m-es síkfutás (VI. korcsoport)                     Vetró Leonetta (12.B)

A csapatverseny eredményét még nem tudjuk, de biztos, hogy bent vagyunk az első 3-ban! 🙂

      Burkodi Péter II: hely                                                                                                       Rácz József III. hely

 

   Rajzinger Dóri 10.A II hely               Ligeti Barnabás 10.B III. hely

     Fekete Leila 10.A II. hely,                 Fischer Vanessza 11.B III. hely

Minden versenyzőnk derekasan küzdött, gratulálunk nekik! 🙂

Ezeket láttad már?

Comments are closed.